Noclegi
»CETYNKA NA GUBAŁÓWCE

 

Gubałówka 215 C
+48(18) 201-50-58, 0 604 25-39-23,

Zakopane

DOM NA GUBAŁÓWCE

 

 Zapraszamy na wypoczynek letni i zimowy.

Willa Cetynka jest położona na szczycie Gubałówki, gdzie z wysokości 1123 m n.p.m można podziwiać piękną panoramę polskich Tatr i Zakopanego.

Dojazd do obiektu nie stanowi problemu, gdyż można się tu dostać kolejką linowo-terenową, busem lub własnym samochodem, który można zaparkować na parkingu przed obiektem.

Dom otacza duży ogród, gdzie można spedzić mile czas na zabawie, grillowaniu lub po prostu w ciszy poleżeć na leżaku.

Bliskość lasu i nieznaczna odleglość od tętniącego życiem szczytu Gubałówki jak i również centrum miasta, sprawia, iż można u nas naprawdę odpocząć od zgiełku i hałasu, a także nabrac sił i uwolnić swoje myśli od problemów i trosk.

Dla lubiących aktywny wypoczynek znajdzie się wiele atrakcji o każdej porze roku.
Latem proponujemy spacery po okolicy i w góry, przejażdżki konne lub rowerowe, a wieczorem ogniska z pieczeniem barana i muzyką góralską.
W zimie natomiast kuszą dobrze przygotowane trasy narciarskie o róznym stopniu trudności. Początkującymi narciarzami zaopiekują się wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa, a sprzęt zapewnią liczne wypożyczalnie znajdujące się jedynie 50 m od naszej willi.
 
Oferujemy:

  • pokoje 2,3,4 osobowe
  • apartamenty urządzone w stylu regionalnym i nowoczesnym, wyposażone w telewizory, łazienki lub umywalki, czajniki bezprzewodowe i naczynia,
  • wszystkie pomieszczenia słoneczne, z kojącym nerwy widokiem na góry.

Regeneracji sił sprzyja domowa kuchnia z potrawami regionalnymi, których ilość i czas podawania moga Państwo sami uzgodnić.

WAŻNA INFORMACJA  o DOJEŹDZIE!!!
Jadąc od strony Krakowa z Poronina skręć w prawo na Ząb,
na skrzyżowaniu w Zębie skręć w lewo,
koniec Zębu - skręć w prawo

ceny do uzgodnienia

obecnie materiał wideo niedostepny!

obecnie brak ofert specjalnych!